Previous
Next
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aktualności

PRZYCHODNIA EKSTRADENT REPREZENTOWANA NA CEIA 2016

logo ok jasne

W dniach 28 i 29 października 2016 r. w Krakowie w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyło się 12. Międzynarodowe Sympozjum Środkowoeuropejskiej Akademii Implantologii (CEIA).

Czytaj więcej...

NADANIA DOKTORSKIE W EKSTRADENT

Z wielką przyjemnością informujemy, że Rada Wydziału Uniwersytetu Medycznego w Łodzi doceniła wiedzę i wieloletnie badania na rzecz rozwoju stomatologii dwoje naszych lekarzy: dr Magdaleny Podlewskiej oraz dr Konrada Półtoraka, nadając im w dniu 28 czerwca 2016 roku tytuł doktora nauk medycznych.
Dołączyli oni tym samym do elitarnego i nielicznego grona kieleckich doktorów. Serdecznie Gratulujemy!

REHABILITACJA BEZZĘBNEJ ŻUCHWY W TRUDNYCH WARUNKACH ANATOMICZNYCH

Artykuł dr Pawła Baranowicza oraz Prof. dr hab. Joanny Wysokińskiej-Miszczuk w najnowszym wydaniu magazynu branżowego IMPLANTS

 

Czytaj więcej...

IMPLANTY CYRKONOWE W KIELCACH

Wczoraj przeprowadziliśmy w EKSTRADENT pierwsze zabiegi wszczepienia implantów cyrkonowych. To nowość w dziedzinie implantologii opartej dotychczas głównie na wszczepach implantologicznych wyprodukowanych z tytanu. Zabiegi wszczepienia implantów u wybranych pacjentów zostały przeprowadzone przez zespół dwóch chirurgów: dra Pawła Baranowicza i dra Michała Popińskiego pod okiem przedstawiciela firmy implantologicznej z Izraela p. Dona Den Shabhata. Więcej w dzienniku Echo Dnia.

Czytaj więcej...