Previous
Next
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Uśmiechaj się i wywołuj uśmiech zachwytu na twarzy wszystkich!

Zdrowe zęby, ale również olśniewający, biały uśmiech to wizytówka każdego z nas. Dlatego też, w klinice EKSTRADENT, obok pełnej gamy zabiegów stomatologicznych zapewniających zdrowe zęby, oferujemy również wybielanie zębów, zabieg dla Państwa pięknego uśmiechu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów stosujemy w naszych gabinetach znaną i cenioną metodę Beyond – niezwykle efektywną i całkowicie bezpieczną.

Pijesz kawę, herbatę, dużo kolorowych napojów, a może palisz papierosy? Zmagasz się z nieestetycznymi przebarwieniami lub po prostu nie jesteś zadowolony z bieli swojego uśmiechu? Wybielanie zębów za pomocą urządzenia Beyond to najlepsze rozwiązanie Twoich problemów, dzięki któremu Twój śnieżnobiały uśmiech zachwyci wszystkich, a Ty poczujesz się pewniej i bardziej komfortowo każdego dnia i w każdym momencie.

Na czym polega wybielanie zębów metodą Beyond?

W trakcie jednorazowego zabiegu Beyond, na zęby pacjenta zostaje nałożony specjalny żel wybielający, zawierający m.in. nadtlenek wodoru, a następnie żel aktywowany jest światłem z akceleratora. Światło akceleratora o odpowiedniej długości fali, przyśpiesza przechodzenie żelu przez szkliwo do zębiny. Zwiększa się także częstotliwość rozbijania nadtlenku wodoru, przez co wybielanie zębów jest jeszcze szybsze. W strukturze zęba dochodzi do stopniowego procesu utleniania, co likwiduje przebarwienia, a efektem końcowym są lśniące i białe zęby.

Po zabiegu na 48 godzin należy odstawić kawę, herbatę oraz inne napoje i potrawy, które mogą odbarwiać zęby. Dla dłuższego utrzymywania się właściwego efektu, zaleca się szczotkować zęby pastą wybielającą.

Wybielanie zębów Beyond – kilka kroków do pięknego uśmiechu

 1. Przed zabiegiem, za pomocą specjalnego wzornika ocenimy aktualny kolor Twoich zębów.

 2. W trakcie zabiegu nasi pacjenci są proszeni o nałożenie okularów ochronnych oraz maseczki na skórę w okolicach ust.

 3. Dziąsła zostają zabezpieczone specjalną żywicą.

 4. Stomatolog nakłada na zęby żel wybielający.

 5. Żel zostaje potraktowany światłem z akceleratora.

 6. Wystarczy trzykrotne naświetlenie, aby uzyskać najlepszy rezultat.

Zalety metody Beyond

 • Bezpieczeństwo – wybielanie zębów metodą Beyond nie uszkadza szkliwa i nie podrażnia nerwów. Dodatkowo, niebieskie światło akceleratora działa dezynfekująco.

 • Beyond wybiela zęby o 5-14 odcieni według skali VITA i jest obecnie najskuteczniejszą metodą wybielania zębów.

 • Krótki czas zabiegu (około 30 minut) i szybkie rezultaty.

 • Efekty zabiegu mogą się utrzymywać nawet przez dwa lata.

 • Pewność pięknego, naturalnego uśmiechu, o którym zawsze marzyłeś.

Zależy Ci na prawdziwych, skutecznych efektach wybielania zębów? Chcesz znaleźć najlepszą metodę i cieszyć się pięknym uśmiechem każdego dnia? Uśmiechnij się - w EKSTRADENT, dzięki Beyond, spełnimy Twoje marzenia. EKSTRADENT jest autoryzowaną kliniką marki Beyond. Więcej szczegółów na stronie  http://www.wybielanie.pl/

Kontakt telefoniczny

Tel.:            +48 413 612 562

Mob.:         +48 690 998 006

 

Godziny otwarcia

Pon – Pt:         8:00 – 20:00

Sob:                8:00 – 14:00